Location : Home > 4 > 4116R-2-181LF
4116R-2-181LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-181LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-181LF Resistor Networks & Arrays 16pin 180ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4116R-2-181LF RES ARRAY 180 OHM 15 RES 16DIP 703000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com