Location : Home > 4 > 4116R-2-104LF
4116R-2-104LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-104LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-104LF RES ARRAY 100K OHM 15 RES 16DIP 895700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4116R-2-104LF Resistor Networks & Arrays 16pin 100Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4116R-2-104LF standard package with RoHS 43430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768201222G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC
768201222G CTS Resistor Products 888000 2015+ RES ARRAY 2.2K OHM 19 RES 20SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com