Location : Home > 4 > 4116R-1-331LF
4116R-1-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-1-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16DIP 682000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4116R-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16DIP 1311000 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4116R-1-331LF Resistor Networks & Arrays 16pin 330ohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com