Location : Home > 4 > 4114R-2-680LF
4114R-2-680LF
Share on FacebookShare on Facebook
4114R-2-680LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4114R-2-680LF Resistor Networks & Arrays 14pin 68ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4114R-2-680LF RES ARRAY 68 OHM 13 RES 14DIP 782000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4114R-2-680LF RES ARRAY 68 OHM 13 RES 14DIP 782000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com