Location : Home > 4 > 4114R-2-101LF
4114R-2-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
4114R-2-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4114R-2-101LF Resistor Networks & Arrays 14pin 100ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4114R-2-101LF RES ARRAY 100 OHM 13 RES 14DIP 789800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4114R-2-101LF RES ARRAY 100 OHM 13 RES 14DIP 789800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com