Location : Home > 4 > 4114R-1-331LF
4114R-1-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4114R-1-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4114R-1-331LF Resistor Networks & Arrays 14pin 330ohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4114R-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 7 RES 14DIP 683700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4114R-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 7 RES 14DIP 688500 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
4114R-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 7 RES 14DIP 1312700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited