Location : Home > 4 > 4108R-1-332LF
4108R-1-332LF
Share on FacebookShare on Facebook
4108R-1-332LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4108R-1-332LF Resistor Networks & Arrays 8pin 3.3Kohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4108R-1-332LF RES ARRAY 3.3K OHM 4 RES 8DIP 784300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4108R-1-332LF RES ARRAY 3.3K OHM 4 RES 8DIP 784300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176092-6 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.65K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176092-6 TE Connectivity AMP Connectors 1342900 2015+ RES SMD 1.65K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176092-6 TE Connectivity AMP Connectors 591700 1534+ RES SMD 1.65K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176092-6 TE Connectivity AMP Connectors 686900 2015+ RES SMD 1.65K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com