Location : Home > 4 > 4108R-1-220LF
4108R-1-220LF
Share on FacebookShare on Facebook
4108R-1-220LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4108R-1-220LF Resistor Networks & Arrays 8pin 22ohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4108R-1-220LF Resistor Networks & Arrays 8pin 22ohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4108R-1-220LF RES ARRAY 22 OHM 4 RES 8DIP 784700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4108R-1-220LF RES ARRAY 22 OHM 4 RES 8DIP 784700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com