Location : Home > 4 > 409DMQ135
409DMQ135
Share on FacebookShare on Facebook
409DMQ135 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
409DMQ135 846597 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
409DMQ135 Original New 58920 RoHS Compl 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
409DMQ135 DIODE SCHOTTKY 135V 400A TO244AB 380 Vishay Semiconductor Opto Divi 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
03-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS TIN
03-0501-30 Aries Electronics 157110 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Unitronix Electronics Limited
03-0501-30 Aries Electronics 278190 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-0503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 18POS GOLD
18-0503-20 Aries Electronics 157480 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-0503-20 Aries Electronics 277670 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-0503-20 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3008025 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 1/0-18 AWG
3008025 39204 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3008025 Distributor 156350 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3008025 Phoenix Contact 147060 2016+ FEED THROUGH MOD TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
416-87-272-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold