Location : Home > 4 > 407F39E032M0000
407F39E032M0000
Share on FacebookShare on Facebook
407F39E032M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F39E032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD 98510 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F39E032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD 139990 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F39E032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD 62365 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F39E032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD 139990 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1954980 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1954980 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1954980 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1954980 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38147-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38147-09-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38147-09-0 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-43-016-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
48-6503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
48-6503-30 Aries Electronics 147390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
48-6503-30 Aries Electronics 278510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6503-30 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387507326 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
42-6571-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS
42-6571-16 Aries Electronics 147430 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS Unitronix Electronics Limited
42-6571-16 Aries Electronics 289110 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com