Location : Home > 4 > 407F39D024M5760
407F39D024M5760
Share on FacebookShare on Facebook
407F39D024M5760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F39D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 98170 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F39D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 139770 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F39D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 62145 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F39D024M5760 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 139770 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387007502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTVR075153 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVR075153 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVR075153 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVR075153 On Shore Technology Inc. 157730 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3045334 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3045334 N/A 90 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3045334 Phoenix Contact 147540 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS 90DEG Unitronix Electronics Limited
3045334 Phoenix Contact 289170 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS 90DEG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com