Location : Home > 4 > 407F39D014M7456
407F39D014M7456
Share on FacebookShare on Facebook
407F39D014M7456 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F39D014M7456 CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD 98470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F39D014M7456 CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD 139810 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F39D014M7456 CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD 62185 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F39D014M7456 CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD 139810 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1524410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1524410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 5POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1524410000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1524410000 Weidmuller 297510 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC051LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PPTC051LFBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PPTC051LFBN Sullins Connector Solutions 157290 2016+ CONN HEADER FEM 5POS .1 SGL TIN Unitronix Electronics Limited
PPTC051LFBN Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN HEADER FEM 5POS .1 SGL TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-178128-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)
1-178128-5 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-178128-5 IC 36372 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-178128-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-178128-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 5.08 5POS KEY-X EKT Electronics Co., Ltd
1-1375820-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
1-1375820-3 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1375820-3 TE Connectivity AMP Connectors 279150 2016+ CONN RCPT HSNG 13POS CST-100 II Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1375820-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1375820-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 13POS CST-100 II Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1744416-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-1744416-0 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1744416-0 TE Connectivity AMP Connectors 157440 2016+ 10 POS EP II HSG GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1-1744416-0 TE Connectivity AMP Connectors 278130 2016+ 10 POS EP II HSG GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1318577-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1318577-1 Distributor 99970 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1318577-1 Semiconductor 19475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1318577-1 STOCK 46630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1318577-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1691650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1691650000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691650000 Weidmuller 285700 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42742-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated