Location : Home > 4 > 407F39D012M5000
407F39D012M5000
Share on FacebookShare on Facebook
407F39D012M5000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F39D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 98870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F39D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 140110 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F39D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 62485 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F39D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 140110 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-132-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-132-41-003000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-132-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147740 2016+ CONN SOCKET 32POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-132-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287330 2016+ CONN SOCKET 32POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146-93-316-41-012000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
146-93-316-41-012000 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
146-93-316-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146-93-316-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-93-316-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325245-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0386915924 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38523-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38523-14-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38523-14-0 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-41-139-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-024-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-024-30-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-024-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-024-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157740 2016+ CONN SPRING CONT 24 POS .197 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-024-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297990 2016+ CONN SPRING CONT 24 POS .197 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-032-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-032-30-000101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
813-22-032-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 156950 2016+ CONN SPRING CONT 32 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
813-22-032-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298170 2016+ CONN SPRING CONT 32 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-010-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-010-20-001101 Preci-Dip 157090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-010-20-001101 Preci-Dip 297730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71998-308LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
71998-308LF Amphenol FCI 297710 2016+ CONN RCPT 16POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71998-308LF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
71998-308LF FCI 8000 2012+ CONN RCPT 16POS .100 DBL GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
3-644756-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-644756-8 TE Connectivity AMP Connectors 278130 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644756-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-644756-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-644756-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
3-794629-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold