Location : Home > 4 > 407F35E044M7360
407F35E044M7360
Share on FacebookShare on Facebook
407F35E044M7360 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35E044M7360 stander package 38100 CTS 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
407F35E044M7360 846597 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
407F35E044M7360 CRYSTAL 44.7360MHZ 20PF SMD 88970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35E044M7360 standard package with RoHS 43480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-130-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-130-41-003000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASBM62BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 8-22 AWG
ASBM62BU Amphenol PCD 147130 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 8MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ASBM62BU Amphenol PCD 288290 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 8MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-092-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0386915118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1688810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 17POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688810000 Weidmuller 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
316-87-119-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-119-41-004101 Preci-Dip 147060 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-119-41-004101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com