Location : Home > 4 > 407F35D032M0000
407F35D032M0000
Share on FacebookShare on Facebook
407F35D032M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35D032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 97650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35D032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 140120 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35D032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 62495 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35D032M0000 CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 140120 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386390036 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1776293-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1-1776293-0 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1776293-0 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-1776293-0 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0225820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Yellow 8-20 AWG
ATTL2Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Yellow 12-24 AWG
ATTL2Y Amphenol PCD 147540 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATTL2Y Amphenol PCD 289110 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F20433CLR Crystals and Oscillators Crystals 20.48MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F20433CLR CTS-Frequency Controls 57069 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F20433CLR CTS-Frequency Controls 88490 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F20433CLR CTS-Frequency Controls 88490 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1624180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1624180000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1624180000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397140002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)