Location : Home > 4 > 407F35D012M5000
407F35D012M5000
Share on FacebookShare on Facebook
407F35D012M5000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 139730 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 62105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35D012M5000 CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD 139730 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-93-316-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
116-93-316-41-001000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 16POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0386906625 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
6-1437531-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS
6-1437531-6 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1437531-6 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 18POS 500 SERIES Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1761004001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761004001 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1761004001 Weidmuller 299090 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-010-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-010-65-410101 Preci-Dip 157850 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-010-65-410101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5451093 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)