Location : Home > 4 > 407F35D010M0000
407F35D010M0000
Share on FacebookShare on Facebook
407F35D010M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35D010M0000 CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35D010M0000 CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD 139430 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35D010M0000 CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD 61805 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35D010M0000 CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD 139430 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1021200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-30 AWG