Location : Home > 4 > 407F35D007M3728
407F35D007M3728
Share on FacebookShare on Facebook
407F35D007M3728 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F35D007M3728 CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD 98730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F35D007M3728 CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD 139550 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F35D007M3728 CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD 61925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F35D007M3728 CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD 139550 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX18A,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW ALF2
NZX18A,133 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NZX18A,133 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX18A,133 NXP 902900 1525+ DIODE ZENER 18V 500MW DO-35 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com