Location : Home > 4 > 406I35B44M54500
406I35B44M54500
Share on FacebookShare on Facebook
406I35B44M54500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
406I35B44M54500 CRYSTAL 44.5450MHZ 13PF SMD 98390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
406I35B44M54500 CRYSTAL 44.5450MHZ 13PF SMD 139860 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
406I35B44M54500 CRYSTAL 44.5450MHZ 13PF SMD 62235 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
406I35B44M54500 CRYSTAL 44.5450MHZ 13PF SMD 139860 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-159-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-080-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-87-123-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 123 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
CLT-121-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
DF3-SP Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers Shunt Connector 0.079" (2.00mm) Tin
DF3-SP Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF3-SP Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF3-SP IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF3-SP NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-S1-007-30-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 7 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-007-30-013101 Preci-Dip 147030 2016+ CONN SPRING LOAD 7POS SMT 5.5MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-007-30-013101 Preci-Dip 298950 2016+ CONN SPRING LOAD 7POS SMT 5.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-026-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-026-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-026-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-026-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 26POS DUAL .217 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-026-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 26POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-045-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 45 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-045-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-045-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-045-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 45POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-045-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 45POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd