Location : Home > 4 > 406C35E50M00000
406C35E50M00000
Share on FacebookShare on Facebook
406C35E50M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
406C35E50M00000 CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
406C35E50M00000 CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD 139730 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
406C35E50M00000 CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD 62105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
406C35E50M00000 CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD 139730 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws