Location : Home > 4 > 406C35E10M00000
406C35E10M00000
Share on FacebookShare on Facebook
406C35E10M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
406C35E10M00000 CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD 99130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
406C35E10M00000 CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD 140190 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
406C35E10M00000 CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD 62565 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
406C35E10M00000 CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD 140190 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-87-147-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 147 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
518-77-255M16-001105 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 255POS GOLD
518-77-255M16-001105 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
518-77-255M16-001105 Preci-Dip 147750 2016+ CONN SOCKET PGA 255POS GOLD Unitronix Electronics Limited
518-77-255M16-001105 Preci-Dip 287890 2016+ CONN SOCKET PGA 255POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-020-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-020-30-004101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-020-30-004101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-020-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157560 2016+ CONN SPRING CONT 20 POS .236 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-020-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277710 2016+ CONN SPRING CONT 20 POS .236 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1728235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1728235 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1728235 Phoenix Contact 147790 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1728235 Phoenix Contact 298010 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZHR-11 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
ZHR-11 N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZHR-11 STOCK 43050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ZHR-11 IC 37532 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
440054-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
440054-4 Electronics 26669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
440054-4 Electronics 26669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
440054-4 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
440054-4 STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
90131-0133 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin