Location : Home > 4 > 403I35E48M00000
403I35E48M00000
Share on FacebookShare on Facebook
403I35E48M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403I35E48M00000 CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD 88450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403I35E48M00000 CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD 88450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403I35E48M00000 CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
403I35E48M00000 CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD 88450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7A25000165 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 0¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)