Location : Home > 4 > 403I35E36M00000
403I35E36M00000
Share on FacebookShare on Facebook
403I35E36M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403I35E36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD 87850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403I35E36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD 87850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403I35E36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD 57639 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
403I35E36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD 87850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1095940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1095940000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1095940000 Weidmuller 297830 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V710A25100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V710A25100J0G Amphenol FCI 157690 2016+ 750 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
V710A25100J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V710A25100J0G NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ187051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ187051 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ187051 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ187051 On Shore Technology Inc. 147360 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2309-4-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.076" (1.93mm) Tin-Lead
2309-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2309-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 299070 2016+ TERM TURRET PIN L=1.93MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
324445 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
324445 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
324445 Phoenix Contact 147650 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 3.5MM Unitronix Electronics Limited
324445 Phoenix Contact 287510 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40977 RoHS 54150 11+ original new 8STAR-IC
1875425 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1875425 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1875425 Phoenix Contact 147470 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1875425 Phoenix Contact 288090 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com