Location : Home > 4 > 403I35D36M00000
403I35D36M00000
Share on FacebookShare on Facebook
403I35D36M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403I35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403I35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403I35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 57829 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
403I35D36M00000 CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1630330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 10POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1630330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 10POS 135 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1760239 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header Through Hole