Location : Home > 4 > 403I35A40M00000
403I35A40M00000
Share on FacebookShare on Facebook
403I35A40M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N5542DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 500MW DO213AA
JANTXV1N5542DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTXV1N5542DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
14002-3 Eaton 147250 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
14002-3 Eaton 147150 2016+ TERMINAL BLOCK BARRIER Unitronix Electronics Limited
14002-3 Eaton 288700 2016+ TERMINAL BLOCK BARRIER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14120314002000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole