Location : Home > 4 > 403C35D24M57600
403C35D24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
403C35D24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403C35D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 87890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403C35D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 87890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C35D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 57549 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-041-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-284515-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284515-3 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284515-3 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 13POS STR 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-284515-3 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284515-3 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPPE-S32-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S32-SC-BK Sullins Connector Solutions 147230 2016+ CONN HDR FMAL 32POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
1775083001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775083001 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 90 10POS B 30PC TPC Global Service Co.Ltd.
1775083001 Weidmuller 157540 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775083001 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1825094-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
1-1825094-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1825094-3 Semiconductor 20195 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-1825094-3 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-1825094-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 14POS DIP 30AU EKT Electronics Co., Ltd