Location : Home > 4 > 403C35D16M38400
403C35D16M38400
Share on FacebookShare on Facebook
403C35D16M38400 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
403C35D16M38400 CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403C35D16M38400 CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C35D16M38400 CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD 57749 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-144-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-144-41-008101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-144-41-008101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0019091039 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.264" (6.71mm)
1937156 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1937156 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937156 Phoenix Contact 231860 1538+ MSTB 2 5 HC/14-STF-5 08 Alphatek Technology Limited
1723102302 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
1723102302 Molex, LLC 147790 2016+ ULTRAFIT RA HDR ASSY 30 AU PLATE Unitronix Electronics Limited
1776167-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776167-8 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776167-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776167-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS R/A SHRD EKT Electronics Co., Ltd
1776167-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS R/A SHRD TPC Global Service Co.Ltd.
0878321614 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5-160303-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 20-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated