Location : Home > 4 > 402F50022ILR
402F50022ILR
Share on FacebookShare on Facebook
402F50022ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F50022ILR CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 31795 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F50022ILR CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 139570 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F50022ILR CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 57219 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
402F50022ILR CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 98110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F50022ILR CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 98110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6STR-05-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6STR-05-008 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546310-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1546310-2 Electronics 25599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1546310-2 IC 37250 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1546310-2 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2I-15M3600 Crystals and Oscillators Oscillators 15.36MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-2I-15M3600 CTS 39740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2I-15M3600 CTS-Frequency Controls 57239 2015+ OSC XO 15.36MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-15M3600 CTS-Frequency Controls 61965 1538+ OSC XO 15.36MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-2I-15M3600 CTS-Frequency Controls 87890 2015+ OSC XO 15.36MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1581400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1581400000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 10POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1581400000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1581400000 Weidmuller 297330 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3212688 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212688 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212688 Phoenix Contact 147850 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3212688 Phoenix Contact 287690 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com