Location : Home > 4 > 402F50012ILT
402F50012ILT
Share on FacebookShare on Facebook
402F50012ILT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F50012ILT CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F50012ILT CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 139530 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F50012ILT CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 61905 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F50012ILT CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD 139530 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZ9705-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
DDZ9705-7 DIDDES 13000 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
DDZ9705-7 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DDZ9705-7 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387207702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1148590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1148590000 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1148590000 Weidmuller 157760 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1148590000 Weidmuller 288490 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1649380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1649380000 Semiconductor 21403 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1649380000 STOCK 43240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1649380000 Weidmuller 8000 2012+ CONN S-RELIEF BLC 5.08 3POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1704518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1704518 Phoenix Contact 157560 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1704518 Phoenix Contact 297730 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986725-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986725-4 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986725-4 TE Connectivity AMP Connectors 147050 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986725-4 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZ132103B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Surface Mount
TZ132103B0J0G Amphenol FCI 147440 2016+ 350 TB RIS CLA 180D SMT Unitronix Electronics Limited
TZ132103B0J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZ132103B0J0G NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50865-8 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.034" ~ 0.041" (0.86mm ~ 1.04mm) No Tail Solder
50865-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-928776-6 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin 0.025" (0.64mm) Square
1-928776-6 40194 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-928776-6 Distributor 110270 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-928776-6 IC 38960 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-928776-6 Semiconductor 20145 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7825 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Mating End Insulated
881608-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 17-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated