Location : Home > 4 > 402F38433CAR
402F38433CAR
Share on FacebookShare on Facebook
402F38433CAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38433CAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 87570 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F38433CAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 87570 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F38433CAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 57569 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F38433CAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 87570 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3034248 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect Black 8-20 AWG
3034248 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3034248 Phoenix Contact 147730 2016+ FUSE BLOK CART 500V 10A DIN RAIL Unitronix Electronics Limited