Location : Home > 4 > 402F38422IKR
402F38422IKR
Share on FacebookShare on Facebook
402F38422IKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38422IKR CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 87850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F38422IKR CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 87850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F38422IKR CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F38422IKR CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 87850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-43-118-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold