Location : Home > 4 > 402F3841XIAT
402F3841XIAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F3841XIAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F3841XIAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 97890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F3841XIAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 139830 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F3841XIAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 62205 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F3841XIAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 139830 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-180-14-031101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 180POS GOLD
510-87-180-14-031101 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-180-14-031101 Preci-Dip 157590 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-180-14-031101 Preci-Dip 279190 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
117-43-448-41-005000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
117-43-448-41-005000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
117-43-448-41-005000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
831-87-036-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-036-10-230101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-036-10-230101 Preci-Dip 287490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com