Location : Home > 4 > 402F38412IAT
402F38412IAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F38412IAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38412IAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F38412IAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 139520 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F38412IAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 61895 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F38412IAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 139520 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP25-RD Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 12-22 AWG
DP25-RD Eaton 147730 2016+ TERMINAL BLOCK 25A RED Unitronix Electronics Limited
DP25-RD IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-RD NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A207110R53MP Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A207110R53MP Eaton 157230 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A207110R53MP IC 40600 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A207110R53MP NEW 79650 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 9POS GOLD
09-0511-11 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546106-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 50 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-1546106-5 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546106-5 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546106-5 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-62-3103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
1624140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1624140000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1624140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 7.62MM 12POS TPC Global Service Co.Ltd.
1624140000 Weidmuller 147610 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited