Location : Home > 4 > 402F38412IAR
402F38412IAR
Share on FacebookShare on Facebook
402F38412IAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38412IAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 87950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F38412IAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 87950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F38412IAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 57459 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F38412IAR CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 87950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
317-83-130-41-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-130-41-022101 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-130-41-022101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
2-796698-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796698-1 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796698-1 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com