Location : Home > 4 > 402F38411CAT
402F38411CAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F38411CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38411CAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 139370 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F38411CAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 41595 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F38411CAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 139370 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F38411CAT CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD 57019 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38-3513-10T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD
38-3513-10T Aries Electronics 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD Unitronix Electronics Limited
38-3513-10T Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 38POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38-3513-10T IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0441012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-28 AWG
323-87-137-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-137-41-001101 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-137-41-001101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-137-41-001101 Preci-Dip 287470 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546223-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546223-5 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546223-5 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546223-5 TE Connectivity AMP Connectors 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
446-83-218-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-218-41-035101 Preci-Dip 157280 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-83-218-41-035101 Preci-Dip 299010 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com