Location : Home > 4 > 402F37433CJT
402F37433CJT
Share on FacebookShare on Facebook
402F37433CJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37433CJT CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 139520 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F37433CJT CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 61895 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F37433CJT CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 139520 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F37433CJT CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 57169 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387490024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2129250-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal