Location : Home > 4 > 402F37433CJR
402F37433CJR
Share on FacebookShare on Facebook
402F37433CJR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37433CJR CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 87390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F37433CJR CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 87390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F37433CJR CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 57479 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F37433CJR CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD 87390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387215602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws