Location : Home > 4 > 402F3741XIAT
402F3741XIAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F3741XIAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F3741XIAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F3741XIAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 139410 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F3741XIAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 61785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F3741XIAT CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 139410 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090088 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws