Location : Home > 4 > 402F3741XIAR
402F3741XIAR
Share on FacebookShare on Facebook
402F3741XIAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F3741XIAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 87730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F3741XIAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 87730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F3741XIAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 57549 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F3741XIAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 87730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL5261B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 10MW DO213AB
CDLL5261B CDI-DIODE 10000 2013+ ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
CDLL5261B IC 39290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL5261B NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMZJ3789B-M3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1.5W DO214AA
SMZJ3789B-M3/52 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZJ3789B-M3/52 NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0191930184 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Circular 8 AWG Crimp
0395040004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1701610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1701610000 Weidmuller 298950 2016+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1701610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1701610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1701610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1703710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1703710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1703710000 Weidmuller 287790 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 6POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 6POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1703710000 Weidmuller 8000 2015+ CONN TERM BLOCK PCB 6POS OR ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
15021 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL MINI TURRET 25POS