Location : Home > 4 > 402F37412IDR
402F37412IDR
Share on FacebookShare on Facebook
402F37412IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37412IDR CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD 87910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F37412IDR CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD 87910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F37412IDR CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD 57329 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F37412IDR CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD 87910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8058-1G57 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD
8058-1G57 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8058-1G57 TE Connectivity AMP Connectors 147780 2016+ CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
8058-1G57 TE Connectivity AMP Connectors 287670 2016+ CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-108-01-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-108-01-T-D 22163 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SSQ-108-01-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 16POS DUAL TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
SSQ-108-01-T-D IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-108-01-T-D NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
533015-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5450748 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5450748 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450748 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450748 Phoenix Contact 297470 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445022-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
1445022-3 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1445022-3 IC 38430 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
432605-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432605-22-0 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395232523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)