Location : Home > 4 > 402F27122IAT
402F27122IAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F27122IAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F27122IAT CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F27122IAT CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD 139430 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F27122IAT CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD 61805 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F27122IAT CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD 139430 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N714A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 250MW DO35
1N714A PB-FREE 20000 2016+ ROSH&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1N714A PB-FREE 42000 2016 ROSH&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
0387015905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387213304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3009150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green, Yellow 2 AWG