Location : Home > 4 > 402F20012IAT
402F20012IAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F20012IAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F20012IAT CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 98210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F20012IAT CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F20012IAT CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 62125 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F20012IAT CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD 139750 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F260X2ALR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À15ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F260X2ALR CTS-Frequency Controls 140190 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F260X2ALR CTS-Frequency Controls 140190 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F260X2ALR CTS-Frequency Controls 32415 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F260X2ALR CTS-Frequency Controls 57839 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0387353703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395138011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1956137 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1956137 Phoenix Contact 157520 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1956137 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP051A Crystals and Oscillators Crystals 5.0688MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP051A CTS-Frequency Controls 57429 2015+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com