Location : Home > 4 > 402F192XXCLR
402F192XXCLR
Share on FacebookShare on Facebook
402F192XXCLR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F192XXCLR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 89110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F192XXCLR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 89110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F192XXCLR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 57159 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX10R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 6-20 AWG
ATX10R Amphenol PCD 147180 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM RED Unitronix Electronics Limited
ATX10R Amphenol PCD 288390 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com