Location : Home > 4 > 402F192XXCDR
402F192XXCDR
Share on FacebookShare on Facebook
402F192XXCDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F192XXCDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 87730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F192XXCDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 87730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F192XXCDR CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 57549 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387103803 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB3-2I-6M0000 Crystals and Oscillators Oscillators 6MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-2I-6M0000 CTS 39260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2I-6M0000 CTS-Frequency Controls 57069 2015+ OSC XO 6.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-6M0000 CTS-Frequency Controls 61795 1538+ OSC XO 6.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-2I-6M0000 CTS-Frequency Controls 89070 2015+ OSC XO 6.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1725549 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
1725549 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1725549 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 45DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A12070007 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 18pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
2801-5-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.360" (9.14mm) Tin-Lead
2801-5-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297370 2016+ TERM TURRET SINGLE L=9.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com