Location : Home > 4 > 402F19233CJT
402F19233CJT
Share on FacebookShare on Facebook
402F19233CJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19233CJT CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F19233CJT CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 62125 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F19233CJT CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 139750 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F19233CJT CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 57399 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-159-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-284518-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
2-284518-3 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
2-284518-3 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-284518-3 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284518-3 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1419200000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Gold
09-62-3092 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold