Location : Home > 4 > 402F19233CJR
402F19233CJR
Share on FacebookShare on Facebook
402F19233CJR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19233CJR CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 88650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F19233CJR CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 88650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F19233CJR CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 57249 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F19233CJR CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD 88650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431002-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431002-04-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2716703 Phoenix Contact 8000 2012+ BARRIER BLOCK 4POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com