Location : Home > 4 > 402F19233CAR
402F19233CAR
Share on FacebookShare on Facebook
402F19233CAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19233CAR CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 88470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F19233CAR CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 88470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F19233CAR CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FHP-17-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
315-93-128-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-128-41-003000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-128-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147570 2016+ CONN SOCKET 28POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-128-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289150 2016+ CONN SOCKET 28POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 19POS TIN
19-0501-30 Aries Electronics 157640 2016+ CONN SOCKET SIP 19POS TIN Unitronix Electronics Limited
19-0501-30 Aries Electronics 277930 2016+ CONN SOCKET SIP 19POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19-0501-30 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-076-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0719731225 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-033-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-033-10-143101 Preci-Dip 157030 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
NPPN371BFLD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN371BFLD-RC IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN371BFLD-RC NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN371BFLD-RC Sullins Connector Solutions 157360 2016+ CONN HEADER .079 37POS Unitronix Electronics Limited
1922705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã Panel Mount
1922705 Phoenix Contact 147720 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1922705 Phoenix Contact 298190 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761633-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1761633-2 Electronics 25761 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1761633-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 40POS .100 LOW PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
928884-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 18.5-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated