Location : Home > 4 > 402F19212ILR
402F19212ILR
Share on FacebookShare on Facebook
402F19212ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19212ILR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 87350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F19212ILR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 87350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F19212ILR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 57159 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F19212ILR CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 87350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2306-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.104" (2.64mm) Tin-Lead
2306-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2306-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 299130 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=2.64MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com