Location : Home > 4 > 402F19212IAT
402F19212IAT
Share on FacebookShare on Facebook
402F19212IAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19212IAT CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F19212IAT CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 139650 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F19212IAT CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 62025 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F19212IAT CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD 139650 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3076035 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue, Gray 12-26 AWG
3076035 Phoenix Contact 140110 NEW RoHS UTI 2 5-L/N FindCores Electronics Inc.
3076035 Phoenix Contact 242340 1538+ UTI 2 5-L/N Alphatek Technology Limited
3076035 Phoenix Contact 242340 1538+ UTI 2 5-L/N AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3076035 Phoenix Contact 88290 2015+ UTI 2 5-L/N RENXIM Electronics Co.,Ltd.
801-93-016-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-93-016-20-001000 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-016-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147620 2016+ CONN SOCKET 16POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
801-93-016-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288890 2016+ CONN SOCKET 16POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67227-018LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-070-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
48-3574-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN
48-3574-10 Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-3574-10 Aries Electronics 277100 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-3574-10 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-076-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
A20431607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20431607 Eaton 156940 2016+ CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20431607 IC 40440 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20431607 NEW 90000 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-105 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-105 Amphenol FCI 298550 2016+ CONN RCPT 5POS VERT .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-105 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
76308-105 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 5POS VERT .100 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
68016-205HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68016-205HLF 658974 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
68016-205HLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
68016-205HLF FCI 8000 2012+ CONN HEADER 5POS R/A .100 15AU TPC Global Service Co.Ltd.
104363-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
104363-4 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
104363-4 38676 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
104363-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104363-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT LATCH 15AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1271 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated
1271 NS 42500 2012+ instockpleaseInquiry Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0190170073 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated