Location : Home > 4 > 402F19211CLT
402F19211CLT
Share on FacebookShare on Facebook
402F19211CLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F19211CLT CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 139320 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F19211CLT CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 41545 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F19211CLT CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 139320 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F19211CLT CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD 56969 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-3501-40 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN
14-3501-40 Aries Electronics 156930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN Unitronix Electronics Limited
14-3501-40 Aries Electronics 278710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3501-40 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
36-6513-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-6513-11 Aries Electronics 157470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited